Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk w Dziale Kontroli Jakości

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Skierniewicach poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:
- Pobieranie prób do badań;
- Wykonywanie oznaczeń analitycznych zgodnie z procedurami;
- Opracowanie i raportowanie wyników analiz;
- Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości,
- Obsługa urządzeń analitycznych (HPLC, spektrofotometr)

Wymagania:
- Wykształcenie: minimum średnie o profilu chemicznym;
- Umiejętność prowadzenia badań metodami klasycznymi;
- Podstawowa znajomość języka angielskiego;
- Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność;
- Samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych;
- Dyspozycyjność;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej i wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością (ISO 9001; HACCP, GMP)

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Praca na pełny etat;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Pracownik działu utrzymania ruchu

Zakład Produkcyjny Biofaktor Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni do pracy w rozwijającym się dziale utrzymania ruchu na stanowisko Pracownik działu utrzymania ruchu. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prace przeglądowo-konserwacyjno-remontowe maszyn produkcyjnych oraz drobne naprawy na terenie Zakładu.

pracownik_dzialu_utrzymania_ruchu_gorzow.jpg

Analityk w dziale kontroli jakości

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy pracownika na stanowisko:

analityk_DKJ_2.jpg