Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista analityk w dziale Kontroli jakości

Zakład Produkcyjny Biofaktor w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni na stanowisko

 Specjalista analityk w dziale Kontroli jakości:

Obowiązki:

  •   Wykonywanie oznaczeń analitycznych zgodnie z procedurami
  •   Opracowywanie i raportowanie wyników analiz
  •   Opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych
  •   Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  •   Obsługa urządzeń analitycznych (HPLC, GC, U-vis)

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub farmaceutycznym
  •  Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  Praktyczną znajomość metod analizy klasycznej i instrumentalnej
  •  Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę aparatury z oprogramowaniem w tym języku i korzystanie z literatury fachowej: norm, rozporządzeń, aplikacji itp.
  •  Wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością w Laboratorium (ISO, HACCP, GMP)
  •  Dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
  •  Samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych
  •  Umiejętność analitycznego myślenia
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  •   Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •   Pracę na pełny etat (umowa o pracę)
  •   Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  •  Możliwość rozwoju zawodowego