Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista IT

Zakład Produkcyjny Biofaktor w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni na stanowisko

Główne obowiązki:

·      Wsparcie użytkowników i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT.

·      Rejestrowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów.

·      Przygotowywanie i aktualizowanie sprzętu komputerowego dla pracowników firmy, zarówno pod względem software'owym jaki i hardware'owym.

·      Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie bieżącej obsługi.

·      Współpraca z zespołami IT, Produkcji i KJ w trakcie realizacji projektów informatycznych oraz w codziennych zadaniach.

·      Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz aktualizacja istniejącej.

·      Sporządzanie opinii technicznych oraz wniosków zakupowych.

Nadzór nad systemami komputerowymi w tym urządzeniami zautomatyzowanymi, prowadzenie rejestrów, kontrola zmian,

Udział w procesach kwalifikacji/walidacji systemów komputerowych i zautomatyzowanych

·      Wykonywanie kopii zapasowych, w procesach niezautomatyzowanych.

·      Kontrola kopii zapasowych w procesach zautomatyzowanych

·      Kontrola na systemem monitoringu

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze informatyki lub pokrewnym.

Wiedza z zakresu walidacji / kwalifikacji systemów komputerowych

Bardzo dobra znajomość systemów Windows.

·      Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1.

·      Znajomość konfiguracji i diagnostyki sieci komputerowych LAN, WLAN.

·      Umiejętność szybkiego identyfikowania oraz rozwiązywania problemów sprzętowych.

·      Wysokie zdolności interpersonalne w kontakcie bezpośrednim oraz telefonicznym.

·      Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz w sytuacjach stresowych.

·      Sumienność, rzetelność oraz odpowiedzialność.

·      Dyspozycyjność.

·      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

·      Interesującą pracę w bardzo dynamicznie rozwijających się zakładach farmaceutycznych

·      Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych.

·      Uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i odpowiedzialności.