Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Osoba Wykwalifikowana do pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Biofaktor poszukuje pracowników na stanowisko

Główne zadania:

•             Certyfikacja serii produktów leczniczych

•             Zatwierdzanie niezbędnej dokumentacji

•             Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

•             Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP w komórkach organizacyjnych mających

•             Koordynacja i uczestnictwo w procesach jakościowych (działania wyjaśniające, działania korygująco-naprawcze, kontrola zmian, przegląd jakości produktów, reklamacje, audyty)

•             Koordynacja i uczestnictwo w procesach walidacji procesów, kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń, systemów pomocniczych zgodnie z wymogami GMP

Od kandydatów oczekujemy:

•             Wykształcenia wyższego (farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna lub procesowa)

•             Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

•             Znajomości technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych

•             Znajomości metod analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych

•             Znajomości wymagań GMP i prawa farmaceutycznego

•             Umiejętności komunikacyjnych

•             Umiejętności rozwiązywania problemów

•             Znajomości procesów walidacji/ kwalifikacji w produkcji farmaceutycznej

•             Umiejętności pracy z MS Office

•             Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

•             Stabilne warunki zatrudnienia

•             Pracę na pełny etat (umowa o pracę)

•             Przyjazną atmosferę pracy

•             Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych