Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pełnomocnik ds. Zapewniania Systemów Jakości

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Skierniewicach poszukujemy pracownika na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne lub pokrewne.
  • Min. 5 lata doświadczenia zawodowego w firmie farmaceutycznej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Praktyczna znajomość wymagań normy ISO, HACCP, GMP i GLP.
  • Znajomość narzędzi z zakresu zarządzania jakością i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność sporządzania raportów, zestawień i opracowań;
  • Umiejętność właściwego reprezentowanie firmy oraz wysoka kultura osobista;
  • Znajomość procedur,zasad higieny, obowiązujących przepisów BHP, p-poż, ochrony środowiska, ochrony mienia, tajemnicy służbowej, kodeksu pracy;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Posiadanie prawa jazdy;

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej (m. in. procedury, instrukcje, formularze, plan kontroli jakości).
  • Tworzenie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz nadzór nad nią.
  • Zarządzanie poprawnością przebiegu procesu produkcyjnego od strony jakościowej (przestrzeganie ustalonych procedur i stosowanie się do instrukcji).
  • Analiza i raportowanie wskaźników jakości.
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych narzędzi kontroli i badania jakości.
  • Reprezentowanie firmy w zakresie zapewnienia jakości – audyty klientów i dostawców.
  • Nadzór nad procesem reklamacji.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Odpowiedzialność za wdrażanie, utrzymywanie i doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania ISO, HACCP, GMP i GLP.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.