Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Skierniewicach poszukujemy pracownika na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracach magazynowych (min. 1 rok),
  • doświadczenie w kompletowaniu zamówień,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • uprawnienia na wózki widłowe elektryczne oraz aktualne orzeczenie psychologiczne będą dodatkowym atutem.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przyjmowanie dostaw surowców na magazyn oraz ich weryfikacja pod względem jakościowym i ilościowym,
  • magazynowanie towaru w sposób zgodny z zasadami gospodarki magazynowej,
  • kompletowanie towarów oraz wydanie i załadunek przewoźnikom,
  • kontrola i weryfikacja dokumentacji magazynowej,
  • obsługa magazynowego systemu informatycznego,
  • obsługa maszyn i urządzeń magazynowych,
  • dbałość o porządek na magazynie.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pracę w firmie o profilu farmaceutycznym