Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. analiz chromatograficznych

  1. Zakład Produkcyjny Biofaktor zatrudni do pracy w laboratorium na stanowisko Specjalista ds. analiz chromatograficznych

    Zakres obowiązków:
    • wykonywanie oznaczeń chromatograficznych
    • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych
    • prowadzenie badań rutynowych
    • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

    Od kandydatów oczekujemy:
    • wykształcenia min średnie o profilu chemicznym
    • minimum rocznego doświadczenia w pracy przy wykorzystaniu techniki chromatografii cieczowej i/lub chromatografii gazowej
    • znajomości technik przygotowania próbek
    • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę aparatury z oprogramowaniem w tym języku i korzystanie z literatury fachowej: norm, rozporządzeń, aplikacji itp.
    • wiedzy z zakresu systemów zarządzania jakością w Laboratorium (ISO, HACCP, GMP)
    • dobrej organizacji pracy, dokładności, sumienności
    • samodzielności w rozwiązywaniu problemów analitycznych
    • umiejętności pracy w zespole
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego