Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Próbkobiorca/laborant:

Zakład Produkcyjny Biofaktor w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni na stanowisko

Obowiązki:

  •   Pobieranie prób materiałów wyjściowych, opakowaniowych i produktów końcowych
  •   Prowadzenie niezbędnej dokumentacji systemowej
  •   Wykonywanie analiz materiałów wyjściowych zgodnie z procedurami
  •   Opracowywanie i raportowanie wyników analiz

Wymagania:

  •   Wykształcenie kierunkowe (kierunki biologiczne, chemiczne)
  •   Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •   Dobra znajomość obsługi komputera
  •   Dobra organizacja czasu pracy własnej
  •   Umiejętność pracy w zespole
  •   Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  •   Stabilne warunki zatrudnienia
  •   Pracę na pełny etat (umowa o pracę)
  •   Przyjazną atmosferę pracy, dokładność, sumienność
  •   Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych